Enota Pod Košem

Pavšičeva 30

1370 Logatec

tel.: 01 620 97 29 – pisarna

tel: 01 620 97 27 – oddelek

V enoti Pod Košem imamo 4 oddelke – skupine otrok

v starosti od 1 do 6 let

Enota se nahaja v strnjenem naselju blizu centra Logatca, v spodnjih prostorih enega od blokov in je zato primerna za stanovalce tega območja. V pritličju se nahajajo štiri igralnice, v kletnih prostorih pa kuhinja, pralnica in drugi spremljevalni prostori za osebje. Ob vrtcu je terasa za najmlajše otroke in ograjena asfaltna površina, ki je namenjena gibalnim in športnim aktivnostim. V bližini vrtca je na eni strani na razpolago veliko javno igrišče z raznovrstnimi igrali in na drugi strani gozd s prijetnimi gozdnimi jasami, katerega lahko otroci dnevno obiskujejo.Vrtec odlikuje majhnost enote, ki omogoča občutek domačnosti in prijetnega počutja ob poznavanju vseh otrok, osebja in prostorov.

Poslovni čas vrtca: 5.30 – 17.00

Utrinki enote Pod Košem

(Skupno 450 obiskov, današnjih obiskov 1)