Centralni vrtec

tel.: 01 7590 410 – jaslični oddeleki
tel.: 01 7590 408 – predšolski oddelki – 3. vhod

V enoti Centralni vrtec imamo 12 oddelkov – skupin otrok
v starosti od 1 do 6 let.

Ta enota se nahaja v centru Logatca, ob osnovni šoli in večnamenski Športni dvorani. Stavba je glede na leta dobro vzdrževana, prostori so svetli in po večini tudi obnovljeni. Ima lepo veliko igrišče z možnostjo uporabe asfaltnih površin za izvajanje športnih dejavnosti in eko vrt. Igrišče je prostorno in bogato opremljeno z igrali, ki nudijo otrokom kreativnost gibanja in bivanja na svežem zraku.V bližini vrtca je veliko zelenih površin, gozdov, sprehajalnih poti, kjer se otroci učijo bivanja in sožitja z naravo. Z uporabo otroških vozičkov je narava dosegljiva tudi otrokom, ki še ne hodijo.

Za potrebe športnih aktivnosti otrok ima enota na voljo tudi večnamenski prostor v vrtcu in telovadnico v športni dvorani. Ima samostojno kuhinjo, v kateri se pripravlja prehrana za otroke in osebje, možnost je tudi kuhanja dietne prehrane, če to zahteva zdravstveno stanje otroka.

Poslovni čas: 5.30 – 17.00

Utrinki Centralne enote