Septembra 2011 je spodnje nadstropje bloka na Pavšičevi 30 napolnil otroški smeh. Od takrat že 10 let vsako leto enoto Pod Košem obiskuje povprečno 65 otrok. Vrtec res ni najmodernejši, ima pa srčne vzgojiteljice, ki poskrbijo, da se otroci dobro počutijo in radi hodijo v vrtec.

Vzgojiteljice smo bile mnenja, da je TEDEN OTROKA najboljši čas, da obeležimo našo obletnico. Naslov letošnjega TEDNA OTROKA je »RAZIGRAN UŽIVAJ DAN« in ravno to je tudi bistvo praznovanj.

Vsaka skupina je 10. rojstni dan obeležila po svoje (ker nam COVID še vedno ne dovoljuje druženja).

KRESNIČKE so prepevale in plesale.

KRTKI so plesali z baloni ob glasbi ter vrtcu zapeli Vse najboljše.

MRAVLJICE so naredile trganko VRTEC 10 LET ter torto iz Lego kock.

GOSENICE so imele pravo žurko. Plesali so in prepevali. Otroci so šteli do 10 ter se pogovarjali, zakaj ima tudi vrtec rojstni dan.

Vsi otroci in zaposleni enote Pod Košem pa smo se razveselili rojstnodnevne torte.

Vrtcu kličemo VSE NAJBOLJŠE, še na mnoga zdrava leta in dobro kondicijo.

NAŠ VRTEC JE SONČEK

naš vrtec je zlat