Ko se je jesen odela v svoje najlepše barve, nas je škrat Pavle povabil v našo gozdno igralnico, da bi se malo poigral z nami.

Ker se mu je zdelo, da nas je preveč, nas je razdelil na velike zvezde (starše), ki so se lahko prve igrale v gozdni igralnici in na male zvezdice, ki so se odpravile po poti iskati presenečenje. Da so male zvezdice prišle do le-tega jim je po poti puščal rdeče škratovske kapice s škratovskimi vprašanji, na katere so male zvezdice znale odgovoriti in na koncu je sledilo presenečenje.

To pa še ni bilo vse. Ko so se male zvezdice vračale nazaj, nas je v gozdni igralnici čakalo še eno veliko presenečenje. Velike zvezde so nam uredile čisto pravo gozdno igralnico s katero so navdušile zvezdice in prav tako tudi naju. Kako so se potrudile pa si lahko pogledate na spodnji povezavi.

Ni besed s katerimi bi se lahko zahvalili velikim zvezdam za tako prečudovito presenečenje….pa vendar HVALA VAM, ZVEZDE IZ LAZ.

Erna in Klavdija

 

(Skupno 2 obiskov, današnjih obiskov 1)