V petek, 17. 11. 2017, je po celem vrtcu zadišalo po domačem kruhu, maslu, medu in jabolkih. Otroci in zaposleni smo uživali dobrote iz logaških kmetij.

Ob 10. uri smo se vsi skupaj zbrali v vrtčevski telovadnici, kjer smo zapeli Slakovo – Čebelice. Za glasbeno podlago harmonike je poskrbel Sarin oče Miran Pavunc, s petjem pa smo jo podkrepili otroci in zaposleni. V goste pa smo povabili tudi gospoda župana Berta Menarda, ki nam je namenil nekaj besed o tradicionalnem slovenskem zajtrku in čebelarja gospoda Janeza Nagodeta, ki nam je predstavil čebele in njihovo življenje. Otroci so ga veliko spraševali in ga z zanimanjem poslušali.

Da pa je bila naša prireditev še bolj bogata, smo vmes, s pomočjo harmonike, zapeli še nekaj pesmi. Na koncu smo skupaj zarajali in se veselih obrazov vrnili v svoje oddelke.