Kar nekaj časa je že minilo od poletja, ko so male, pridne ročice naših zvezdici enote Laze, takole vzele v svoje roke barvo, valjčke in čopiče  ter sklenile, da si polepšajo igralnico. Prej je bila igralnica “hladna” in kljub vsem izdelkom, risbicam in dekoracijam je nismo mogli urediti do takega sijaja in do tako vesele, razigrane igralnice kot jo imamo sedaj. Igralnice, ki je tudi v sivih, deževnih dneh svetla in sončna.

Otroci se sedaj počutijo veliko bolje, saj imajo zelo lepo igralnico, katero so si naredili po svojih željah. Hvala staršem, ki so se strinjali, da so otroci lahko ustvarjalno umazani. Hvala tovarnama Jub  in Helios za donirane barve. Brez njihove donacije vsekakor ne bi naredili tako velikega dela kot smo ga.

Erna in Klavdija