Končno je prišel dan, ki smo ga vsi skupaj težko čakali. 01.12.2016. Ne, ne, za nas ni bil to navaden prvi december, pač pa dan, ko nas je obiskal Sten Vilar s svojo predstavo.

Otroci so bili tako vznemirjeni, da v svoje male želodčke niso mogli pospraviti zajtrka tako kot po navadi.

Neučakano smo  gledali  skozi okna, kdaj se bo na dvorišče zapeljal črn kombi studia Anima….. in… prišel je.

20161201_090738

Hitro smo odšli v telovadnico, se posedli in čakali, da se zastor dvigne. Tiho kot miške in velikih oči smo pričakali predstavo. Zastor se je dvignil in na odru nas je pozdravil Sten Vilar. S svojo otroško razigranostjo in toplino ter igrico »Skrinjica želja«, nam je odprl duri v najlepši mesec v letu.

20161201_093621

Vsi skupaj smo neizmerno uživali v predstavi in animaciji priznanega pedagoga, igralca in otroškega animatorja ter jo zaključili s pesmijo v srcu in nasmehih na obrazih.

20161201_095111

Še dolgo v december pa bomo prepevali:

Otroci sonca, otroci luči, kot žarki upanja,  ki skupaj rastemo, kot se zgodi, na nebu mavrica.

Otroci in zaposleni v enoti Laze, se zahvaljujemo Sten Vilarju za prečudovito decembrsko darilo – predstavo: Skrinjica želja. Zahvaljujemo se mlekarni Krepko ter seveda vsem  staršem, ki so nam s svojimi prispevki omogočili, ta nepozaben decembrski dan.

20161201_095925_Burst02