Spoštovani starši!

Novo šolsko leto 2018/2019 je z naslednjim tednom že tu.

Otroke, ki bodo prišli v vrtec, čakajo nova prijetna doživetja, v spodbudnem učnem okolju, v ustvarjalnem, zdravem in prijetnem vzdušju.

Vsi zaposleni se bomo potrudili po svojih najboljših močeh, da bo vašemu malčku pri nas lepo, da se bo počutil varnega, sprejetega in zadovoljnega.

Gradbena dela v sklopu energetske sanacije enote Hotedršica in enote Laze, še niso zaključena. Kljub temu se v ponedeljek, 3. 9. 2018, vsi otroci vračajo v svoje igralnice in enote.

Z izvajalci del se bomo dogovorili, da bodo dela čim manj vplivala na izvajanje vzgojno-izobraževalnega procesa. V fazi izvajanja del, bo v celoti poskrbljeno za varnost otrok in vseh obiskovalcev vrtca.

Naj bo prvi dan v šolskem letu lep in miren tako za vašega otroka kot tudi za vas.

Dobrodošli v našem vrtcu!

Ravnateljica Brigita Česnik