Končno je zima napredla dovolj snega, da ga je lahko poslala tudi k nam in pobelila naše bregove ter poskrbela za pravo zimsko idilo. Tako smo se vzgojiteljice v vrtcu Hotedršica odločile, da izvedemo nočno sankanje za otroke in njihove starše. Zbrali smo se v četrtek, 1. marca, v poznih popoldanskih urah pred vrtcem in se z lopatkami, sanmi in bobi odpravili na bližnji hrib za vrtcem. Ob progi smo postavili bakle, da je bila le-ta osvetljena in varna. Zabava na snegu se je pričela. Ob spuščanju po beli strmini se je slišalo veselje, smeh in vrišč otrok, poleg njih pa smo tudi vzgojiteljice in starši prebudili otroka v sebi.

Skupaj smo preživeli čudovito druženje, nato pa rdečih lic in mrzlih noskov odšli v tople domove.

Vzgojiteljice iz enote Hotedršica