Dobro jutro, dober dan, bo sedaj v jesenskih dnevih odmevalo v našem vrtcu, na vhodu, kjer nas bo pozdravljala naša čudovita Botra jesen.

V četrtek, 28.09.2017, smo se vzgojiteljice in vzgojitelj, skupaj s starši in otroci podali ob krasnem, sončnem vremenu na ustvarjalne delavnice, ki so potekale na igrišču vrtca. Na voljo je bilo šest različnih delavnic, vse pa so imele eno skupno točko – NARAVNI MATERIAL.

Izdelovali smo malo Botro jesen iz kuhalnic, lepljenko iz naravnih materialov, mobile iz javorjevih listkov (jesenski škratki), Botro jesen, ki nas sedaj vsako jutro pozdravlja na vhodu vrtca ter delavnica za najmlajše – prenašanje, prelaganje in vožnja naravnega materiala ter izdelovanje čutne gosenice iz naravnega materiala.

Starši in otroci ste bili zelo pridni, saj ste nam s svojim obiskom ter delavnostjo pomagali okrasiti naš vrtec, da je sedaj še bolj zanimiv in pestrejši s to zares krasno otroško dekoracijo.

Hvala vsem za vaš obisk.

Napisala: Renata Treven