Gozdna igralnica v Lazah

Ko je jesen obarvala gozd s svojimi najlepšimi barvami in se nam je ta pokazal v svoji najlepši in najbolj barviti obleki, sva otroke in starše popeljali v našo prečudovito gozdno igralnico, ki je skrita v objemu dreves.

Pot nas je vodila preko travnikov, kjer smo lahko brezskrbno tekli, se lovili in se veselili neznanega.

Otroci so radovedno spraševali, kaj jih čaka v gozdni igralnici, vendar je to ostala skrivnost. Povedali sva jim, da jih čaka čudovita likovna dejavnost.

Ko smo prispeli, so otroci ugotovili, da jih na tleh čaka risba narejena iz vej, ki pa so jo morali s pomočjo staršev in barv, ki nam jih nudi narava, pobarvati. Hiteli so nabirati vejice, listke različnih barv, mah…

….in kmalu je nastala prečudovita slika, pobarvana z jesenskimi barvami….vsi skupaj smo bili navdušeni nad umetnino, ki je nastala.

1 2 3 4 5

Enota Laze; Erna in Klavdija