Enota Tičnica

tel.: 01 620 32 93 – prvo nadstropje
tel.: 01 620 32 90 – svetovalna delovka

V enoti Tičnica imamo 9 oddelkov – skupin otrok
v starosti od 1 do 6 let.

Ta enota je nastala vstarejši zgradbi, ki je bila ob odprtju pred dvema letoma v celoti obnovljena in prilagojena predšolskim otrokom. Prav zaradi tega so igralnice po večini večje kot v drugih enotah. Enota še nima samostojnega igrišča, zato otroci uporabljajo igrišče v enoti Tabor, ki se nahaja v neposredni bližini, ima pa dva atrija, ki omogočata bivanje na prostem tudi najmlajšim. Bivanje na svežem zraku jim omogoča tudi bližina vzpetine »Tičnica«, kjer otroci sobivajo z naravo in se učijo primernega ravnanja z njenimi danostmi. Vrtec ima samostojno telovadnico, ki otrokom omogoča telesne aktivnosti in druženje ob različnih priložnostih. V enoti je samostojna kuhinja, ki omogoča kakovostno prehrano, v primeru zdravstvenih težav, pa je poskrbljeno tudi za dietno prehrano.

Poslovni čas vrtca: 5.30 – 17.00